אודותינו

חברה ישראלית לייצור מוצרי הגנה בטכנולוגיית ננו

מיי בונדי בע"מ הוקמה בשנת 2012 והינה חברה לפיתוח מוצרים ייחודים, חדשניים ופטנטים באיכות גבוהה.

צוות ניהול מיומן של החברה בראשות מר ליאור אברהמי, מייסד החברה ואיש עסקים עם 25 שנות ניסיון בתחום פיתוח וייצור מוצרים עבור קמעונאים וסיטונאים עובד במרץ לפיתוח מוצרים חדשים וייחודים.

בין המוצרים הנמכרים ביותר שלנו ניתן למצוא אביזרי מחשב וסלולר כגון המוצר Bondi שהושק בשנת 2012 וזכה לביקורות מדהימות ולהצלחה מדהימה מסביב לגלובוס.

את מוצרינו ניתן למצוא ברשתות מובילות רבות בישראל ובעולם ובין לקוחותינו: חנויות סלולר Target.com, Tigerdirect.com, Barnes Nobel, Spencer’s Gift, TJX Burlington Coat Factory ,TD Bank, רשת הפנינג, רשת אנטר ועוד…

בשנים האחרונות חברתנו החלה להשקיע בפיתוחים מתחום המיגון הננו מטרי. פיתוחים יחודים בעלי יכולת מדהימה לשנות תכונות משטחים שונים ולהקנות להם תכונות הידרופוביות ועמידות בפני תנאים קיצוניים ובכך להעריך את חיי המשטח מנזקי המים ולאפשר ניקוי קל ומהיר.

את הפורמולות של מוצרינו אנו רוקחים ומפתחים בשיתוף מעבדה פרטית בגרמניה עם כימאים מובילים בתחום ואילו את כל שלבי הייצור, הבקבוק והאריזה אנו מבצעים במפעלנו שבדרום רמת הגולן (מושב אליעד). משרד הנהלת החשבונות של החברה ממוקם באילת.

יש לך צורך למיגון כלשהו? אולי רעיון?
ביכולתנו לרקוח ולמצוא פתרון למגוון דרישות שעולות מהשטח עבור לקוחותינו, אל תהסס לפנות אלינו בכל שאלה או צורך לפתרון ונשמח לחקור ולחזור אליך עם פתרון מיטבי במידת האפשר.

בברכה,
צוות מיי בונדי בע"מ.